‘Üç Kız Kardeş’ ekrana gelen yeni bölümüyle yine çok izlendi

[ad_1]

'Üç Kız Kardeş' ekrana gelen yeni bölümüyle yine çok izlendi

Üç Kız Kardeş; Total’de 6.78 reyting, 16.57 izlenme payı, 20+ABC1’de ise 6.44 reyting, 15.26 izlenme payı elde ederek Total ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin 39’uncu bölümüne, Somer’i terk eden Türkan’ın kendi imkanlarıyla ev tutması ve Derya’nın Mustafa’nın evine sığınmasıyla iki ailenin karşı karşıya gelmesi damga vurdu.

 

Türkan verdiği kararın arkasında durarak Somer’e geri dönmez. Somer ise yaptıklarından dolayı pişman olarak Türkan olmadan yaşayamayacağını anlar. Derya ile Mustafa ise herkese karşı verdikleri kararın arkasında dururlar. Özer ise Rüçhan’a karşı yumuşar ve ondan ayrılmayacağını söyler.

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*