Yonca Evcimik’i duygulandıran fotoğraf! – Magazin Haberleri


Yonca Evcimik'i duygulandıran fotoğraf!

 

 

Popüler Müzik Sanatı Vakfı (POPSAV) Başkanı Metin Özülkü ve POPSAV üyeleri Yonca Evcimik, Gökhan Türkmen, Güliz Ayla ve Teknik Direktör Tuncay Şanlı; Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Romatoloji hastası çocukları Ataşehir Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hupalupa’daki NBA deneyim sergisinde ağırladı.

Sergide dünyaca ünlü basketbolcuların özel eşyalarını gören, şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çektiren ve basketbol deneyim alanlarında smaç basan çocuklar, heyecanlarını gizleyemedi.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Özgür Kasapçopur, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Romatoloji hastası Özge, Larry O’Brien şampiyonluk kupası ve Yonca Evcimik ile fotoğraf çektirmek istedi. Bu arada Evcimik, Özge’nin babasının cep telefonundan 3 yıl önce yine Özge ile çektirdiği fotoğrafı görünce duygulandı.

Özge’nin, “3 yıl önce yine birlikteydik, o fotoğrafımızı babamın telefonunda saklıyor ve sizi çok seviyorum” sözleri üzerine Evcimik; “Beni duygulandırma, sen iste, biz her zaman fotoğraf çektirelim” dedi.

Ardından ikili, sergi alanında bol bol fotoğraf çektirdi.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*