Yasemin Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022!

[ad_1]

Yasemin Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022!

Doya Doya Moda, 18 Temmuz 2022 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16:00’da TV8 ekranlarında olacak. TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Doya Doya Moda yeni sezon yayın hayatına modacı Yasemin Yılmaz ile devam ediyor.  Yasemin Yılmaz izleyiciler tarafından merak edilen isimlerden oldu. 

YASEMİN YILMAZ KİMDİR?

Yasemin Yılmaz, 1995 yılında doğmuştur ve 27 yaşındadır. Ünlü jüri Yasemin Yılmaz hem Türkiye de hem de yurt dışında birçok önemli defileye katılmıştır. Yasemin Yılmaz Son Olarak 2020 yılında 2020’nin en iyi çıkış yapan tasarımcısı ödülünü aldı.  Fashion Weeks’te tasarımları sayesinde çok konuşulan Yasemin Yılmaz, Doya Doya Moda yeni sezon jüri üyeleri arasında bulunuyor.

DOYA DOYA MODA JÜRİ 2022 ÜYELERİ

Doya Doya Moda yeni sezonda değişen jürileri ve formatıyla izleyicisiyle buluşacak. Geçtiğimiz sezonda büyük beden formatında yarışmacıların yer aldığı programda, bu sezon her bedenden yarışmacılar olacak. Aynı zamanda geçtiğimiz yıl yarışmada jüri koltuğunda olan Seray Sever ve Umut Eker’in yerine bu yıl Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş oturacak. Programın diğer üyeleri Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez, bu yıl da Doya Doya Moda jüri üyeleri arasında bulunuyor.

Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyesi Serdar Uzuntaş oldu!

Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyesi Serdar Uzuntaş oldu!

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*