Tuan Tunalı ile Angela Caccamo evleniyor!

[ad_1]

Tuan Tunalı ile Angela Caccamo evleniyor!

Tuan Tunalı, meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında nikâh masasına oturmuş, 2018’de boşanmıştı. Çiftin evliliklerini ihanet iddiası nedeniyle bitirdiği iddia edilmişti. Küçükköse, “Ben konuşmadığım için ihanet haberlerinin doğru olduğu düşünülüyor olabilir ama ben konuşmak istemiyorum. Çünkü bu konuyu önemsemiyorum ve kulak asmıyorum” açıklamasını yapmıştı.

‘Özgür’ karakterine hayat verdiği ‘Deniz Yıldızı’ dizisiyle şöhreti yakalayan Tunalı, olaylı boşanmanın ardından Rus model Yana Mazanova ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Nikâh masasına oturması beklenen ikili, Ağustos 2011’de yollarını ayırmaya karar vermişti.

Evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını aldığı Rus sevgilisinden ayrıldıktan sonra Angela Caccamo ile yeni bir aşka yelken açan yakışıklı oyuncu, İtalyan modelle evlilik kararı aldı.

 

Tuan Tunalı, Sapanca’da sevgilisinin önünde diz çöküp, evlilik teklifinde bulundu ve yaklaşık 190 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından o anları paylaşmayı ihmal etmedi.

 

Ünlü oyuncu, sevgilisinin evlilik teklifine “Sonsuza dek evet” yanıtını verdiğini duyurdu. Angela Caccamo ile romantik anları objektiflere yansıyan 39 yaşındaki oyuncuya tebrik mesajı yağdı.

 

2020’de ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Tunalı, Rus sevgilisi Yana Mazanova ile tanışma hikayesini canlı yayınında anlatmıştı.

Instagram’da üç kez ‘keşfet’te karşıma çıktı. ‘Bu bir işaret’ dedim. Baktım, ‘Ne kadar güzel kız’ dedim. DM’den yazdım, soğuk cevaplar verdi. Daha sonra kedisi üzerinden muhabbeti açtım. Sultanahmet’ten, Boğaz turlarından bahsettim, gönüllü rehber oldum. Sonra üç gün yok oldum, merak edip o mesaj attı. Arkadaşlarımla gezerken bir gün İstanbul’da fotoğrafını gördüm. Şakasına ‘O gezdiğin yerler sakat yerler, benim oraya gelmem lazım, seni kurtarmam lazım’ dedim. Kaldığı otele gittim. Fotoğraflardakinden daha güzel bir kızla karşılaştım.

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*