Taraftarla tartışan İrfan Can Kahveci’nin menajerinden açıklama!


Taraftarla tartışan İrfan Can Kahveci'nin menajerinden açıklama!

UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu’nda Fenerbahçe‘nin deplasmanda Nordsjaelland’a 6-1 mağlup olduğu maçın ardından tepki gösteren taraftarların olduğu tribünlere doğru hareketlenen İrfan Can Kahveci‘yi Bright Osayi Samuel sakinleştirmeye çalıştı. Maçın ardından konuşan İrfan Can Kahveci’nin menajeri, olayın detaylarını paylaştı.

İsmail Kartal’dan özür… 

Fenerbahçe, Danimarka ekibi Nordjsjaelland  deplasmanında 6-1 yenilirken maç sonunda sinirler de bir hayli gerildi. Mücadelenin ardından konuşan İsmail Kartal, “Vallahi çok fazla konuşacak bir şey yok. Bu akşam gerçekten Fenerbahçe Futbol Takımı’na, bizlere yakışmayan bir mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyetten dolayı çok üzgünüz. Büyük Fenerbahçe taraftarlarımızdan ve camiamızdan özür diliyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin tarihi hezimetinin ardından sinirler bir hayli gerildi ve mücadele sonrasında bu sezonun en etkili isimlerinden birisi olan İrfan Can Kahveci’yle ilgili tribündeki bir taraftar arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın yaşandığı konu ve olayın devamıyla ilgili herhangi bir bilgi yoktu. Bunun üzerine İrfan Can Kahveci’nin menajerinden konuyla ilgili açıklama geldi.

İşte İrfan Can Kahveci’nin menajerinden olayla ilgili açıklama:

“Maç başından beri, ısınmalar dahil Nordsjælland tribününde bulunan bir Türk taraftar, İrfan Can’a ve ailesine küfrediyor. İrfan da oyuna girerken; ‘Maç sonu görüşürüz’ diyor. Maç sonunda tribündeki o arkadaş, küfürlerine ve tahriklerine devam ediyor. İrfan da tribüne doğru gidiyor. Orası Fenerbahçe tribünü değil ancak Danimarka’da yaşayan Türklerin de bulunduğu bir blok.”

(Fanatik)Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*