Survivor Çağla yarışmaya devam edemeyebilir! Çağla Taşdelen kimdir, kaç yaşında?

[ad_1]

Survivor Çağla yarışmaya devam edemeyebilir! Çağla Taşdelen kimdir, kaç yaşında?

Survivor Çağla’ya ne oldu? sorusu gündemde… Çağla Taşdelen’in yarışma sırasında parkurda yaptığı riskli hareket sonrasında sağlığı ciddi bir şekilde etkilendi. Murat Ceylan herkesi üzen haberi böyle duyurdu.

Çağla Taşdelen, ödül oyunu sırasında parkurda yaptığı riskli hareket sonrasında oyuna devam edemedi. Ada konseyine de katılamayan Çağla Taşdelen ile ilgili bilgiyi Murat Ceylan verdi. Murat Ceylan, ”Olay sıcağı sıcağınayken doktorumuz tarafından her şey yapıldı. Hastanede müşahade altında. Ama maalesef Çağla’nın bazı kırıkları olduğu şüphesi bulunuyor. Burada yapmamız gereken şey beklemek. Ellerine geleni yapıyorlar. Kırıklar beklediğimizin çok çok üzerindeyse tekrar toplantı yapmak zorundayız. Çağla veda etti demiyorum ama Çağla’nın durumu gerçek anlamda bizim için bir soru işareti.” sözlerini kullandı.

Çağla Taşdelen kimdir?

Survivor 2023 Ünlüler takımına yedeklerden yeni gelen Çağla Taşdelen erzak oyununda kadroya katıldı. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Çağla Taşdelen’in İnstagram’da 4 bin takipçisi vardır. İnstagram adresi “caglatasdelen” şeklindedir.

.

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*