Son dakika: 2. ceketi kim aldı? MasterChef’te bugün kim yukarı çıktı, kazandı? 27 Aralık 2022 MasterChef Türkiye finale kim kaldı?


Son dakika: 2. ceketi kim aldı? MasterChef'te bugün kim yukarı çıktı, kazandı? 27 Aralık 2022 MasterChef Türkiye finale kim kaldı?

Masterchef’te 2. şef ceketini alan isim belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi finale yükseldi. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim kazandı, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte 27 Aralık 2022 Pazartesi Masterchef Türkiye’ye yaşananlar!

MASTERCHEF’TE KİM KAZANDI?

Şef ceketini giyen ikinci isim belli oluyor. Ebru Baybara Demir’in şef tabağını yarışmacılar yaptı. Yarışmacılar kabak, kuzu pirzola ve yaprak sarma ile kozlarını paylaştı.

1. oyun
Görkem 10
Ayaz 18
Kıvanç 0
Burak Kaya 15

MasterChef Türkiye’de geçen akşam ilk ceketin sahibi Metin oldu. 

2. oyun

Görkem 30

Kıvanç 25

Burak Kaya 36

Ayaz 18

Kıvanç, ”Bugün bittiği için mutluyum. Kötü bir gün geçirdim. Çok zor yemekti ama çok güzel bir yemekti. Yemeğinizi yapmak büyük bir gururdu.” dedi.

 Görkem, ”Kötü bir başlangıç yaptım. Bana hiç tuzlu gelmedi. Kabağı sıyırmamıştım. Kabakta lifler varmış. Orada da benim hatam oldu. Dolaylı yoldan yansıdı. Üzgünüm, özür dilerim.” ifadelerini kullandı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*