Selin Demiratar oyunculuğu bıraktı – Magazin Haberleri


Selin Demiratar oyunculuğu bıraktı

‘Koçum Benim’, ‘Acı Hayat’, ‘Adanalı’ ve ‘Huzur Sokağı’ ile bir döneme damgasını vuran Selin Demiratar, 2020 yılında kendisinden 10 yaş büyük iş insanı Mehmet Ali Çebi ile nikâh masasına oturduktan sonra hem ekrandan hem de magazin dünyasından uzaklaştı.

Hayranlarından yeni projelerde görmek istediği ünlü isim, önceki gün yakın arkadaşı Seda Bakan’ın reklam yüzü olduğu cilt bakım markasının lansmanında ortaya çıktı.

 

Seda Bakan ile birlikte objektiflere poz veren ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 39 yaşındaki güzel, kariyeriyle ilgili aldığı sürpriz kararı ilk kez açıkladı.

Oyunculuğu bıraktım, artık emekli oldum. Çok küçük yaşlarda başlamıştım, 16-17 yaşında. Set temposu bana yorucu geldi ve böyle bir karar aldım. Setleri özlemiyorum, artık izlemeyi seviyorum. Bir daha set temposuna girmem zor. Belki ileride küçük roller alabilirim. İzlerken çok anlamıyoruz ama uzun saat çalışma temposu, haftanın altı günü sette olmak çok yorucu. Zaten artık teklif de gelmiyor. Başlarda ikna etmeye çalışanlar oldu ama bence artık herkes emekliliğime alıştı.

1999 Miss Globe Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü olan, şimdilerde kameralardan uzak bir hayatı tercih eden Selin Demiratar, “İstanbul’da olacağım, buranın kalabalığını seviyorum” açıklamasını yaptı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*