O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2023 konukları! O Ses Türkiye Yılbaşı Özel jüri üyeleri kimler?


O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2023 konukları! O Ses Türkiye Yılbaşı Özel jüri üyeleri kimler?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında hangi ünlü isimlerin yarışacağı, jüri koltuğundan kimlerin yer alacağı merak konusuydu. Renkli görüntülere sahne olacak gece için geri sayım sürerken yer alacak isimler de netleşti. Bir yılbaşı klasiği haline gelen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı sevilen ünlü isimlerle birlikte bu yıl yine eğlenceli görüntülere sahne olacak.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; O Ses Türkiye Yılbaşı Özel jüri üyeleri arasında Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş yer alacak. Beyaz Show’u yapma fikrinden vazgeçen Beyaz, bir sürpriz yapacak ve Acun Ilıcalı’nın yerine fenomen yarışmayı sunacak. Acun Ilıcalı da Beyaz’ın yerine jüri koltuğunda oturacak.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL’E KATILACAK ÜNLÜLER

27 Aralık’ta O Ses Maltepe Stüdyosu’nda çekilecek yarışmaya renk katacak ünlüler arasında Kerem Alışık, Enis Arıkan, Kızılcık Şerbeti’nden Ceren Karakoç ve Evrim Alasya, Sarp- Bengi Apak, Mutluyuz film ekibinden İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu, Lohusa film ekibinden Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan ve Hazal Türesan, TV8’in Aşka Düşman ekibinden Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan gibi ünlülerin yer alacağı konuşuluyor. 20 ve 26 Aralık’ta yarışmacılar Tarık Sezer ve Orkestrası’yla ses provası yapacak.

 Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*