MasterChef ceketi kim aldı? 27 Aralık 2023 MasterChef’te 3. ceketi kim giydi? MasterChef’te finalist yarışmacılar kim oldu?


MasterChef ceketi kim aldı? 27 Aralık 2023 MasterChef'te 3. ceketi kim giydi? MasterChef'te finalist yarışmacılar kim oldu?

MasterChef All Star’da finale kısa bir süre kaldı. Yarışmacılar son 5’e kalıp ceket sahibi olmak için tüm kozları paylaşıyor. Michelin yıldızlı şeflerin de konuk olduğu yarışmada en başarılı tabağın sahibi ikinci ceketi alıyor. İşte MasterChef üçüncü ceketi kim aldı? sorusunun yanıtı…

MasterChef üçüncü ceketi kim aldı?

MasterChef Türkiye’nin bu akşamki konuk şefi Osman Sezener oldu. Osman Sezener’in tabağını en iyi yapan yarışmacı ceketin sahibi oldu.

İlk turda siyah pirinç, ançuez ve greyfurt ile yaratıcı tabaklar çıkartıldı. Yarışmacıların ilk turda şeflerden aldıkları puanlar ise şu şekilde: 

Eren: 24

Hasan: 18 

Sergen: 20,5

Esra: 22

Kıvanç: 19,5

Eren 24 puan alarak ilk turu birinci olarak tamamladı. 

İkinci turda ise Osman Sezener’in tarifi yapıldı. Yarışmacılar Osman şefin ‘ördek kebabı’ tabağını yaptılar. Bu akşam üçüncü ceketin sahibi Esra oldu. Esra, ”7 aydır çok mücadele ettim. İnanılmaz savaş verdim. Anneme vermiş olduğum bir söz vardı. 13 tane pota oynadım, hak ettiğim ceketi bugün aldım.” dedi.

Ayrıca Esra şu sözleri söyledi: Bu gece hiç beklemeden direkt Balıkesir’e gideceğim. Annemi ziyaret edeceğim. 

2. Tur puan durumu

Eren: 46,5

Hasan: 41

Sergen: 43

Esra: 53

Kıvanç: 44,5Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*