Mason Greenwood hakkındaki suçlamalar düştü


Mason Greenwood hakkındaki suçlamalar düştü

Eski kız arkadaşı tarafından sosyal medyada yayınlanan fotoğraflar, video ve ses kayıtlarının ardından Greenwood, tecavüz ve ölümle tehdit iddialarıyla geçen yıl 30 Ocak’ta tutuklanmış ve kefalet karşılığında serbest bırakılmıştı. Mahkeme sürecinin devam etmesi nedeniyle tutuklandığı ilk tarihten itibaren Manchester United’ın antrenmanlarına ve maçlara alınmayan 21 yaşındaki futbolcu, kefalet şartlarını yerine getirmediği gerekçesiyle ekim ayında gözaltına alınmış ve bir kez daha kefaletle serbest bırakılmıştı. Alınan bilgiye göre Greenwood için son karar verildi.

Fenerbahçe'den gece yarısı olay paylaşımlar!

Fenerbahçe’den gece yarısı olay paylaşımlar!

Manchester United’ın genç yıldızı Mason Greenwood’un o dönemki kız arkadaşı Harriet Robson sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuştu. Mankenlik yapan genç kadın, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Mason Greenwood’u kendisine cinsel saldırıda bulunmakla suçlamıştı.

EVİ BASILDI, GÖZALTINA ALINDI

Ada basınında yer alan habere göre; genç futbolcunun evi basıldı ve yeniden gözaltına alındı. Mason Greenwood’un yeniden yargılanmasının sebebinin kefalet şartlarını yerine getirmemesinden kaynaklandığı belirtildi. Manchester polisinden yapılan açıklamayla gözaltına alındığının doğrulandığı ve soruşturmanın sürdüğü aktarıldı.

EA SPORTS SİLDİ

Harriet Robson’a karşı cinsel saldırıda bulunan Mason Greenwood hakkında dünyaca ünlü oyun firması EA Sports bir karara imza attı. Dev oyun firması, 20 yaşındaki futbolcunun FIFA serilerinden çıkartıldığını duyurdu. Mason Greenwood’un imzaladığı sponsorluk anlaşmaları çok sayıda firma tarafından feshedildi.

SON KARAR VERİLDİ

BeIN Sports’un haberine göre, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester Unitedlı futbolcu Mason Greenwood, hakkındaki suçlamaların düşmesinin ardından beraat etti.

İngiltere Kraliyet Savcılık Servisinden yapılan açıklamada, tecavüze teşebbüs, saldırı, tehdit edici eylemler ve fiziksel zarar verme iddialarıyla yargılanan Greenwood’un davasında anahtar rol oynayan tanıkların, ifadelerini geri çektiği belirtildi.

(Skorer)Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*