Levent Dörter’den ‘bebek’ açıklaması – Magazin Haberleri


Levent Dörter'den 'bebek' açıklaması

Uzun zamandır aşk yaşayan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses ile müzisyen Levent Dörter, 11 Ekim’de görkemli bir düğünle evlenmişlerdi.

Dilan Çıtak, “Düğünümü parti ve festival gibi olsun istedim ve öyle de oldu. Farklı ve marjinal bir şey olsun istedim, hayalim bu şekildeydi ve öyle oldu. Şunu söylemeliyim; düğünüme doyamadım. Düğüne çağırıp gelmeyen ve sitemde bulunacağım birkaç isim var. Onlarla yüz yüze geldiğimde gerekeni söyleyeceğim. Onlara kırıldığımı her şekilde belli edeceğim” diyerek, duygularını dile getirmişti.

 

Dilan Çıtak, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olmuştu. “Açık ilişki yaşamak normal midir?” sorusu üzerine şaşıran ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

No. Hiç benlik değil ne münasebet, bir tanesi yetmiyorsa ne yapacağım. Yetmiyor mu bir tane? Saygı duyarım ama bence anormal.
 

 

Levent Dörter, evlendikten sonra ilk kez sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenlere müzik dolu bir gece yaşatan başarılı şarkıcının, evlendikten sonra kilo aldığı gözlendi. Levent Yüksel’in ‘Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk’ şarkısını seslendiren Dörter “Bak, yüreğime bak” sözlerini ‘Bak, göbeğime bak’ olarak değiştirmesiyle dinleyicileri güldürdü. Eğlencenin tavan yaptığı gecede sevenlerini müziğe doyuran Dörter, kendisini dinlemeye gelen sanatçı dostu Cenk Tevetoğlu ile de mini bir düete imza attı.

 

Gecede gözler Dilan Tatlıses Dörter’i ararken, ünlü şarkıcı sahne sonrası kendisini bekleyen basın mensuplarına açıklama yaptı. Köpekleri Teo’nun acil olarak apandis ameliyatına alındığını belirten Dörter, “Teo’nun apandisti alındı. Onun başından ayrılmıyor. Bu yüzden Dilan’ı misafir edemedik” diyerek açıklık getirdi.

 

Evliliği hakkında konuşan ünlü şarkıcı, “3 aylık taze bir damat olarak çok mutluyum. Biz çok uzun yıllardır beraberiz, Hayatımızda çok değişim olmadı. Sadece evlendikten sonra manevi bir durum oldu. ‘Kocam, eşim’ gibi söylemler ilişkiye maneviyat sağlıyor” dedi.

“BEBEK İÇİN DOĞRU ZAMAN ÖNEMLİ”

Bebek konusu açıldığında ise Dörter, “Evlenmeden önce ‘evlilik ne zaman?’ diye çok sordular, demek ki doğru zaman buymuş. Çok da güzel şahane bir düğünümüz oldu. İnşallah, Allah nasip ederse çocuğumuz da olur. Onu da bekleyip göreceğiz. Bebek için doğru zaman çok önemli. İkimizin de şuan işlerinin yoğunlaştığı bir durum var. Biraz onları atlatmak istiyoruz.  Sonra inşallah sıra ona da gelecek” diyerek cevapladı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*