Fenerbahçe Opet, VakıfBank’ın 10 maçlık serisini bitirdi!


Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ın 10 maçlık serisini bitirdi!

Vodafone Sultanlar Ligi’nin 10. haftasında VakıfBank ile Fenerbahçe Opet karşı karşıya geldi. Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan dev müsabakayı Fenerbahçe Opet setlerde 3-1 kazarak VakıfBank’ın 10 maçlık serisine son verdi.

VAKIFBANK – FENERBAHÇE OPET: 1-3 (MAÇ SONUCU)

1. Set Sonucu: 24-26 (Fenerbahçe lehine)
2. Set Sonucu: 20-25 (Fenerbahçe lehine)
3. Set Sonucu: 25-21 (VakıfBank lehine)
4. Set Sonucu: 20-25 (Fenerbahçe lehine)

SERİ SONA ERDİ

Ligde yoluna 10 maçta 10 galibiyet alarak devam eden VakıfBank, Fenerbahçe engeline takıldı. VakıfBank’ın 10 maçlık serisi sona erdi.

VAKIFBANK’TAN FENERBAHÇE’YE JEST

Müsabakanın 3’üncü setinde VakıfBank’tan dikkat çeken bir fair-play örneği geldi. VakıfBank’ın 20-17’lik üstünlüğüyle devam eden sette Fenerbahçe Opet lehine çıkan sayı kararı sonrası Giovanni Guidetti’den GDS talebi geldi. Giovanni Guidetti’nin GDS talebi incelendi ve sayı tekrar Fenerbahçe Opet lehine verildi.

Bu sırada VakıfBank’ta Giovanni Guidetti mola talebinde bulundu. VakıfBanklı oyuncular kenara geldi ve taktik almaya başladı. Fenerbahçe Opet’in yıldızları ise parkede rakiplerini bekledi. Bu sırada VakıfBank cephesinden dikkat çeken bir fair-play örneği geldi.

VakıfBank’ın aldığı molayı fark etmeyen Fenerbahçe Opet benchine ‘mola aldık’ uyarısında bulunuldu. Fenerbahçe Opetli oyuncular bu uyarının ardından kenara geldi ve taktik aldı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*