Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var


Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen şiddetli depremler nedeniyle acı haberler gelmeye devam ederken, on binlerce vatandaşımız da evsiz kaldı. Türk halkı; hayatını kaybeden ailelerini, dostlarını, evlerini ve kurulu düzenlerini arkalarında bırakıp, güvenli bölgelere göç eden vatandaşların yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

Ünlü isimler de deprem felaketine kayıtsız kalmadı. Bu isimlerden biri de Ezgi Şenler oldu. Hatay’dan göç etmek zorunda zorunda kalan bir depremzedenin 31 plakalı aracını trafikte görüp, selam veren oyuncu, yaşadığı olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Bugün kırmızı ışıkta 31 plaka bir araç gördüm. Camı açıp ‘Geçmiş olsun’ dedim. Amca teşekkür ettikten sonra ‘Artık evimiz yok, Ankara’ya geldik’ dedi. ‘Hoş geldiniz’ dedim. Başımızın üstünde yeriniz var. Kalbim hâlâ acıyor. Beraber iyileşeceğiz. Biz buradayız.

Ünlü oyuncu, bir takipçisinin “Keşke davet edip, misafir etseydiniz. Kalp acısına çok fayda ederdi” yorumuna, “Çok istedim ama yeşil yandı. Hatta numaramı küçük kartlara yazıp, arabaya koymayı planlıyorum. Gördüğümde vermek ‘Biz buradayız’ demek için” karşılığını verdi.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*