Bu akşam MasterChef’te ceketi kim aldı? 26 Aralık 2023 MasterChef’te ikinci ceketi kim giydi? MasterChef’te finalist yarışmacılar kim oldu?


Bu akşam MasterChef'te ceketi kim aldı? 26 Aralık 2023 MasterChef'te ikinci ceketi kim giydi? MasterChef'te finalist yarışmacılar kim oldu?

MasterChef ceketi kim kazandı, giydi? MasterChef All Star’da finale kısa bir süre kaldı. Yarışmacılar son 5’e kalıp ceket sahibi olmak için tüm kozları paylaşıyor. Michelin yıldızlı şeflerin de konuk olduğu yarışmada en başarılı tabağın sahibi ikinci ceketi alıyor. İşte MasterChef ikinci ceketi kim aldı? sorusunun yanıtı…

MasterChef ikinci ceketi kim aldı?

MasterChef Türkiye’nin bu akşamki konuk şefi Ahmet Dede oldu. Ahmet Dede’nin tatlı içerikli tabağını en iyi yapan yarışmacı ceketin sahibi oldu. Bu akşam ikinci ceketin sahibi Barbaros oldu. Barbaros , ” Bugün bu ceketi giydiğim için çok mutluyum. Vermiş olduğum sözler var aileme ve kendime. Hayallerimiz doğrultusunda hayal etmenin ne kadar büyük olduğunu, iki yıldızlı şeften gömlek giydiysem bir gün o iki yıldıza elbet ulaşabileceğimin göstergesi.” dedi. 

Gecenin puan durumu şu şekilde sonuçlandı: 

Hasan 39
Eren 37.5
Esra 39.5
Sergen 40
Barbaros 46.5
Kıvanç 45.5
Hasan 45Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*