Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı? 19 Aralık 2023 MasterChef potaya kim gitti?


Bu akşam MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı? 19 Aralık 2023 MasterChef potaya kim gitti?

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor. 

MasterChef eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı. Günün dokunulmazlık oyununu kazanan takım; Mavi takım oldu. Kırmızı takımda dokunulmazlık oyunu oynandı, oylama sonucunda haftanın eleme potasına giden ilk isim belli oldu. Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlık aşamasında en iyi iki tabağı Kıvanç ve Batuhan yaptı. Dokunulmazlığı kazanan isim Kıvanç oldu. Takım oylamasında Esra 2 oy aldı, Eren ise bir oy aldı. Kıvanç oy vermeden önce büyük bir üzüntü yaşadı. Yarışmacılar Kıvanç’ın da Eren’e oy verdiğini düşündü.

Kıvanç, ”Esra abla potaya çok gittiği için Batuhan’ı yazdım.” dedi. 

2 oy alarak potaya giden isim Esra oldu. 

MasterChef tarihinin en çok potaya giden yarışmacısı olan Esra 13. kez potaya gitti.

Esra, ”Yine söylüyorum. İlk günden potaya girdim. Önümdeki iki tabağa bakıyorum. İki tabağı yaparım ondan sonra bireysele geçeceğiz. 12’den çıktım ben 13.’ünden de çıkarım Allah’ın izniyle.” dedi.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*